AC Klimatyzacja

Nasza Oferta

chłodnictwo warszawa certyfikaty systemy vrv warszawa jakość klimatyzacji warszawa wentylacja warszawa klimatyzacja warszawa
This is an example of a HTML caption with a link.

Systemy VRV Warszawa

  • SYSTEMY VRV

Systemy VRV

systemy vrv

System VRV (Variable Refrigerant Volume –zmienny przepływ czynnika chłodniczego) to połączenie jednostki zewnętrznej (jednej lub wielu połączonych ze sobą modułowo) z wieloma jednostkami wewnętrznymi. System znajduje wysokie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych jak i apartamentach oraz wszędzie tam gdzie nie ma możliwości powieszenia jednostek zewnętrznych na ścianach elewacyjnych.


System VRV może zarówno chłodzić jak i ogrzewać pomieszczenia. Układy te charakteryzują się możliwością zaprojektowania znacznych długości instalacji freonowej.


W zależności od producenta układy te mogą sięgać nawet 180 m długości instalacji przy różnicy wysokości rzędu nawet do 70m. W związku z powyższym jest to bardzo korzystny układ dla budynków biurowych zarówno dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.


Ponadto system vrv można sterować ze zdalnego sterownika głownego podłączonego do wszystkich urządzeń wewnętrznych jak i można podłączyć go do komputera służącego również jako sterownik główny przez co dążymy do maksymalnego komfortu i sprawności energetycznej.

AC Klimatyzacja

Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie.

Poprawny CSS! Poprawny HTML5!

stat4u