AC Klimatyzacja

Nasza Oferta

chłodnictwo warszawa certyfikaty systemy vrv warszawa jakość klimatyzacji warszawa wentylacja warszawa klimatyzacja warszawa
This is an example of a HTML caption with a link.

AC Klimatyzacja

 • POMPY CIEPŁA – TANIE GRZANIE

Pompa ciepła wykorzystuje ogromne ilości energii cieplnej które utrzymują się w naturalnych pokładach. Konstrukcja pompy ciepła umożliwia pozyskanie energii cieplnej z różnych źródeł, np. ziemia, powietrze, woda. Źródła te z racji niskiej temperatury nie nadają się do bezpośredniego wykorzystania, ale właśnie dzięki pompie ciepła możliwe jest pozyskanie tej energii w sposób ekonomicznie opłacalny.

Pompa ciepła jest maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

Pompy ciepła najczęściej mają zastosowanie w:

gospodarstwach domowych (chłodziarki, zamrażarki),
przetwórstwie spożywczym (chłodnie, zamrażalnie, fabryki lodu),
klimatyzacji pomieszczeń (chłodzenie pomieszczeń),
chłodnictwie,
ogrzewaniu pomieszczeń ciepłem pobieranym z otoczenia (z gruntu, zbiorników wodnych lub powietrza),
podgrzewaniu wody użytkowej


Pompa ciepła z funkcją klimatyzacji i podgrzewaczem c.w.u. 300 l Vivitherm Vertical

Podgrzewacz cwu 300 l z pompą ciepła Vivitherm Vertical to idealne rozwiązanie dla odbiorców modernizujących swoje instalacje nie posiadających jeszcze zasobnika wody. Dodatkowa funkcja klimatyzacji pomieszczeń wraz z osuszaniem to niewątpliwie dodatkowa zaleta urządzenia.

Urządzenie dostosowane jest do zabudowy wewnętrznej i nie wymaga obsługi użytkownika, ponieważ sterowane jest własną automatyką.

Cechu podstawowe:

 • Moc grzewcza - 2,8kW

 • Pobierana moc elektryczna - 0,8 kW

 • Temperatura maksymalna wody - 70°C

Opis produktu

Pompa ciepła umożliwia nam w efektywny sposób pobieranie ciepła z otaczającego nas środowiska. Pobierając ciepło z miejsca o niższej temperaturze podnosi temperaturę czynnika, pozwalając na wykorzystanie pobranej energii do celów grzewczych. Dolne źródło ciepła może stanowić powietrze, grunt czy też woda.

Podstawową zaletą pompy ciepła jest to, że charakteryzuje się dużo mniejszym poborem energii elektrycznej w stosunku do oddanej energii cieplnej.

Jeśli pragniesz ogrzewać wodę w sposób tani i ekologiczny bez dymu i gazu w sposób bezpieczny, mamy dla ciebie pompę ciepła ViVitherm Vertical. To rozwiązanie jest odpowiedzią na twoje pytania, czy można prościej i ekonomicznej ogrzewać wodę do kąpieli, przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania. ViVitherm Vertical spełni twoje oczekiwania w stu procentach. Zapewni ciepłą wodę dla całej rodziny a rachunek za energię będzie o wiele niższy niż tradycyjnie. Koszt przygotowania ciepłej wody użytkowej przez pompę ciepła ViVitherm Vertical jest 80% mniejszy niż przy korzystaniu z tradycyjnych źródeł. Ceny energii ciągle rosną, wiec inwestycja w urządzenie pozwalające na oszczędności jest rozsądną decyzją. Natura daje nam wiele źródeł energii, wybierając pompę ciepła ViVitherm Vertical chronisz ją, gdyż wybierasz źródła odnawialne.

Zarówno pompy ciepła jak i kolektory słoneczne wymagają zasobnika, który będzie akumulował ciepło. Uzupełnienie instalacji z kotłem na paliwo stałe o powietrzną pompę ciepła i kolektory słoneczne jest bardzo korzystne ze względu na kłopotliwe oraz ekonomicznie i ekologicznie nieuzasadnione eksploatowanie kotła poza sezonem grzewczym. Przedstawiony model zaopatrzony jest w taki właśnie zasobnik.

Pompa współpracuje z każdym rodzajem kotła ( węglowe, gazowe, kominek z płaszczem wodnym i kolektorami solarnymi ) za sprawą dodatkowej wężownicy o powierzchni 1,5 m2.

Zalety produktu:

 • Wysoka jakość wykonania i intuicyjna obsługa

 • Szybki zwrot inwestycji ok. 4 lata

 • Niski pobór energi elektrycznej w stosunku do oddanego ciepła

 • 300l zbiornik i wężownicą ze stali nierdzewnej

 • Unikatowa konstrukcja skraplacza oddającego ciepło

 • Funkcja klimatyzacji pomieszczeń z równoczesnym osuszaniem powietrza

 • Układ sprężarkowy z zaworem czterodrogowym i systemem pozwalającym na pracę w temp. -20oC

 • Izolacja pianką poliuretanową - niskie straty ciepła ok. 2% na dobę


AC Klimatyzacja

Zła wentylacja to prosta droga do zawilgocenia pomieszczenia, a co za tym idzie, do powstania pleśni i grzybów. Można temu zapobiec, wybierając nowoczesne metody, jakimi operuje obecnie klimatyzacja. Filtry jonów srebra, polifenolowe stosowane przez AC Klimatyzacja Warszawa oczyszczają powietrze zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Poprawny CSS! Poprawny HTML5!

stat4u