AC Klimatyzacja

chłodnictwo warszawa certyfikaty systemy vrv warszawa jakość klimatyzacji warszawa wentylacja warszawa klimatyzacja warszawa
This is an example of a HTML caption with a link.

AC Klimatyzacja

  • O FIRMIE

AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.

Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

Stawiamy na jakość

Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie.

Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu.

Dlaczego AC Klimatyzacja?

  • Profesjonalne doradztwo

  • Projektowanie

  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji

  • Przeglądy

  • Ekspertyzy

  • Realizacje

BEZPŁATNA WYCENA U KLIENTA
TEL 501 160 850

wycena

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta nasza firma realizuje bezpłatne wyceny klimatyzacji wentylacji chłodnictwa u klienta.

Dzięki temu otrzymacie Państwo fachowe doradztwo (czasem zmianę koncepcji) oraz zoptymalizowane koszty przedsięwzięcia.

Wystarczy skorzystać z kilku możliwości kontaktu : poprzez stronę internetową, maila lub telefonicznie. Oddzwonimy i ustalimy dogodny dla Państwa termin na tzw wizję lokalną.

Skorzystaj już dziś z naszego doświadczenia. Czekamy

Proponowane przez nas urządzenia to światowej klasy producenci takie jak firmy Daikin, Carrier, Fujitsu, Climaveneta, Toshiba, Trane czy Lennox.

AC Klimatyzacja

Odpowiednia temperatura, właściwa wilgotność powietrza oraz jego najwyższa jakość to czynniki, za które odpowiada klimatyzacja pomieszczeń. Skuteczna wentylacja zapewnia komfort życia oraz korzystne warunki pracy. AC Klimatyzacja Warszawa jest szansą na dobre samopoczucie domowników oraz pracowników.

Poprawny CSS! Poprawny HTML5!

stat4u