AC Klimatyzacja

chłodnictwo warszawa certyfikaty systemy vrv jakość klimatyzacji wentylacja klimatyzacja Warszawa
This is an example of a HTML caption with a link.
  • KLIMATYZACJA

Czym się zajmuje AC klimatyzacja

Urządzenia chłodnicze

AC Klimatyzacja ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na dostawę montaż oraz kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych.


Udzielamy naszym klientom bezpłatnych porad w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia co do mocy chłodniczej oraz marki urządzenia.


Wykonujemy zarówno pojedyncze układy typu split oraz systemy klimatyzacyjne typu VRV jak i systemy przeznaczone do serwerowni czyli szafy klimatyzacji precyzyjnej.


Wszystkie polecane przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty czy tez atesty higeniczne.


Przykładowy schemat prostego układu klimatyzacyjnego.

Klimatyzacja Komfortu

Urządzenia chłodnicze

Jest to najbardziej powszechna i popularna dziedzina klimatyzacji ze względu na relatywnie niską cenę i łatwość montażu Do tej grupy zaliczamy urządzenia typu split takie jak:


1. Jednostki ścienne

Sa to najpopularniejsze na tą chwilę urządzenia oferowane na rynku polskim. Charakteryzują się niską ceną i stosunkowo niską pracą. Urządzenia tego typu jak wszystkie urządzenia typu split połączone są instalacją dwururową pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną....więcej


Systemy VRV

Urządzenia chłodnicze

System VRV (Variable Refrigerant Volume – zmienny przepływ czynnika chłodniczego) to połączenie jednostki zewnętrznej (jednej lub wielu połączonych ze sobą modułowo) z wieloma jednostkami wewnętrznymi. System znajduje wysokie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych jak i apartamentach oraz wszędzie tam gdzie nie ma możliwości powieszenia jednostek zewnętrznych na ścianach elewacyjnych....więcej


Klimatyzacja Precyzyjna

Urządzenia chłodnicze

Klimatyzacja precyzyjna jest system stworzonym do utrzymania docelowych parametrów powietrza. Zarówno pod kątem utrzymania temperatury jak i wilgotności powietrza.


Ma ona główne zastosowanie w serwerowniach informacyjnych lub telekomunikacyjnych. Niejednokrotnie też wykorzystywana jest w laboratoriach oraz placówkach medycznych. Ogromnym znaczeniem klimatyzacji precyzyjnej jest rozdział powietrza. W tym systemie rozdział powietrza następuje na 2 sposoby. Najkorzystniejszym jest nadmuch dolny poprzez zastosowanie podłogi technologicznej z zasysem powietrza „od góry” lub nadmuch górny z zasysem powietrza w dolnej części szafy klimatyzacji precyzyjnej....więcej


Sprzedaż i serwis klimatyzacji w Warszawie

Cyrkulacja powietrza, którą zapewnia właściwa wentylacja, pozwala na utrzymywanie odpowiedniego poziomu powietrza w pomieszczeniach. Skuteczna klimatyzacja to również zapewnienie należytej temperatury oraz wilgotności powietrza. AC Klimatyzacja Warszawa, za sprawą nowoczesnych metod sprawia, że mieszkania oraz biura stają się bardziej komfortowe i przyjazne.


Klimatyzacja to proces wymiany powietrza, który ma na celu zapewnić w danym pomieszczeniu nie tylko komfort pod względem optymalnej temperatury, ale również ze względu na osiągnięcie pożądanego poziomu wilgotności powietrza. Celem jest uzyskanie takich warunków, które zapewnią dogodne warunki zarówno do pracy, jak i funkcjonowania człowieka w życiu codziennym. Warunki te wymagane są również w niektórych gałęziach przemysłu na przykład w przemyśle elektronicznym. Potocznie lecz nieprawidłowo klimatyzacją określa się proces chłodzenia.

Poprawny CSS! Poprawny HTML5!

stat4u