AC Klimatyzacja

Nasza Oferta

chłodnictwo warszawa certyfikaty systemy vrv warszawa jakość klimatyzacji warszawa wentylacja warszawa klimatyzacja warszawa
This is an example of a HTML caption with a link.

Klimatyzacja Precyzyjna warszawa

  • KLIMATYZACJA PRECYZYJNA

Klimatyzacja Precyzyjna

klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja precyzyjna jest system stworzonym do utrzymania docelowych parametrów powietrza. Zarówno pod kątem utrzymania temperatury jak i wilgotności powietrza.


Klimatyzacja precyzyjna ma główne zastosowanie w serwerowniach informacyjnych lub telekomunikacyjnych. Niejednokrotnie też wykorzystywana jest w laboratoriach oraz placówkach medycznych. Ogromnym znaczeniem klimatyzacji precyzyjnej jest rozdział powietrza. W tym systemie rozdział powietrza następuje na 2 sposoby. Najkorzystniejszym jest nadmuch dolny poprzez zastosowanie podłogi technologicznej z zasysem powietrza „od góry” lub nadmuch górny z zasysem powietrza w dolnej części szafy klimatyzacji precyzyjnej.


Szafy klimatyzacji precyzyjnej to systemy pracujące cały rok bez względu na temperaturę zewnętrzną. To jedno z najlepszych urządzeń przeznaczonych do serwerowni w swoim przedziale cenowym zapewniające utrzymanie stałych parametrów.


W dzisiejszych czasach oszczędności warto zwrócić uwagę na rozwiązania szaf klimatyzacji precyzyjnej posiadających freecoling. Jest to system wykorzystujący temperaturę zewnętrzną do ochłodzenia pomieszczenia. Nie tracimy wówczas energii na pracę sprężarek, a pracują jedynie wentylatory co znacznie obniża koszty energii.


Polecamy szafy takich producentów jak Climaveneta, Uniflair, Stulz czy Hiross

Klimatyzacja precyzyjna Warszawa

Komfort, dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo osób przebywających w danym pomieszczeniu...oto zalety, jakie niesie ze sobą skuteczna klimatyzacja. Wentylacja powietrza, jego oczyszczanie i utrzymywanie wilgotności na odpowiednim poziomie, jest dziś zadaniem dla profesjonalistów. AC Klimatyzacja Warszawa to gwarancja zastosowania nowoczesnych metod.

Poprawny CSS! Poprawny HTML5!

stat4u